O NAS

Firma POLMAT Artur Matkowski od ponad 30 lat działa na rynku w zakresie transportu drogowego rzeczy. Oferuje kompleksowe usługi w zakresie realizacji zadań transportowych, zarówno na terenie kraju, jak i za granicą. Nad każdym zleceniem czuwają wykwalifikowani pracownicy, umiejący znaleźć najbardziej dogodne rozwiązanie logistyczne, które będzie w stanie zaspokoić potrzeby i oczekiwania naszych kontrahentów. Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie, z wielką starannością i dbałością o dotrzymanie terminu wykonania usługi.

Firma zajmuje się również renowacją i remontem środków transportu. Jest to dla właściciela firmy nie tylko praca, ale przede wszystkim życiowa pasja, co jest gwarancją usług na najwyższym poziomie. Profesjonalnie wyposażony warsztat naprawczy i doświadczona załoga jest w stanie przywrócić pojazdom niepowtarzalny blask oraz ich sprawność techniczną sprzed lat.
Rzetelność, profesjonalizm oraz niezawodność stanowią dewizę naszej firmy od 1986 roku.

Przedsiębiorstwo POLMAT Artur Matkowski jest firmą rodzinną, które zostało założone w 1986 roku. Jego inicjatorem był Michał Matkowski. W początkowym okresie swojego funkcjonowania, firma zajmowała się przewozem ładunków wyłącznie na terenie kraju. Od 2003 roku rozszerzyła swoją działalności o transport międzynarodowy.

Wraz z upływem lat, doświadczenie i znaczenie przedsiębiorstwa na rynku transportowym rosło, co obligowało nas do sukcesywnego doposażania i unowocześniania posiadanego już taboru.

Rok 1995 to kolejny etap rozwoju firmy w kierunku remontu oraz renowacji środków transportu.